چند کلامی

درباره شرکت صنایع پتروشیمی هگمتانه


کارخانه پتروشیمی هگمتانه در زمینی به مساحت 15 هکتار و در سال 1399 با هدف تولید پی وی سی (S-PVC) گرید پزشکی ، به عنوان یکی از پرکاربردترین پلیمرها در ساخت انواع تجهیزات پزشکی، در شهر همدان به بهره برداری رسید. کارخانه پتروشیمی هگمتانه در زمینی به مساحت 15 هکتار و در سال 1399 با هدف تولید پی وی سی (S-PVC) گرید پزشکی ، به عنوان یکی از پرکاربردترین پلیمرها در ساخت انواع تجهیزات پزشکی، در شهر همدان به بهره برداری رسید.
شرکت صنایع پتروشیمی هگمتانه همواره در پی دستیابی به بالاترین سطح دانش بوده و در همین راستا در تلاش است همگام با سطح علمی روز دنیا پیش رفته و این مهم را در جهت افزایش مدارج علمی کشور و هم میهنان گرامی افزایش دهد. در همین رابطه پرسش های مخاطبان گرامی را در اسرع وقت پاسخ داده و از ارائه راه حل های اساسی فروگذار نخواهیم نمود.

تنوع محصولات


1

صنایع پزشکی و دارویی

شرکت صنایع پتروشیمی در زمینه تولید محصولات مرتبط با صنایع پزشک و دارویی فعالیت دارد که از آن جمله می توان به تولیدات شیمیایی و پلیمری اشاره نمود.

تنوع محصولات

25 عنوان


2

صنایع مرتبط با سوخت و انرژی

پتروشیمی هگمتانه در زمینه تأمین و تولید سوخت و انرژی های سازگار با محیط زیست فعالیت داشته و در دو زمینه صنعتی و انرژی های خانگی پیشرفت های چشم گیری داشته است

میزان تولید

140 تن در ماه

 

تاریخچه حضور ما


 

پیشینه های مطالعاتی

شرکت صنایع پتروشیمی هگمتانه به صورتی کاملاً دانش بنیان آغاز به فعالیت نموده و در ابتدای شروع فعالیت، تمامی زمینه های علمی قابل بررسی در سطح جهاننی را بررسی نموده و با علم بر وجود محدودیت هایی که سد راه قرار گرفته است؛ هدف خود را بر اساس پیشرفت بنیادین و علمی بنا نهاده است.


 

مقاله های منتشر شده

صنایع پتروشیمی در دنیا به دلیل عمر کوتاه پیدایش خود؛ در مقایسه با سایر علوم از مقالات کمتری برخوردار است اما شرکت صنایع هگمتانه در این زمینه اصول مبتنی بر دانش را رعایت نموده و مقالاتی نوین را به جامعه علمی دنیا ارائه نموده است که از آن جمله می توان به ...... اشاره نمود.


 

فرصت های آموزشی

شرکت صنایع پتروشیمی هگمتانه در زمینه آموزش علوم پیشرو نیز فعالیت داشته و به صورت مدون به انتشار و برپایی دوره های آموزشی اقدام می کند.


شرایط همکاری با ما

در زمینه های متنوع قادر به ارائه خدمات و تولیدات شما هستیم.

 
علیرغم وجود تمام موانع و مشکلات در راه صادرات؛ شرکت صنایع پتروشیمی هگمتانه با قدرت در سطح بین المللی حضور داشته و محصولات خود را به اقصی نقاط دنیا ارسال می دارد. این محصولات شامل تولیدات این شرکت در زمینه سوخت و انرژی یا دارویی و پزشکی می باشد.