تولید (PVC) با گرید پزشکی و دارویی برای اولین بار در منطقه
23/06/1399
Show all

پتروشیمی هگمتانه با شروع به تولید، تبدیل به تنها تامین کننده خوراک صنایع پایین دستی و تولید کنندگان لوازم و تجهیزات پزشکی و صنایع بسته بندی حوزه تولید محصولات خوراکی و غذایی، مطابق با آخرین و به روزترین استانداردهای جهانی در سطح کشور و منطقه شده است.

پتروشیمی هگمتانه با شروع به تولید، تبدیل به تنها تامین کننده خوراک صنایع پایین دستی و تولید کنندگان لوازم و تجهیزات پزشکی و صنایع بسته بندی حوزه تولید محصولات خوراکی و غذایی، مطابق با آخرین و به روزترین استانداردهای جهانی در سطح کشور و منطقه شده است. پتروشیمی هگمتانه به مدد حق و با تلاش مخخصصان داخلی به تنها واحد تولید پلی وینیل کلراید (گرید پزشکی و خوراکی) در منطقه خاورمیانه تبدیل شده است ودر تلاش است با تکیه بر توان تولیدی خویش به یکی از مدعیان این حوزه و صادرکنندگان بزرگ این ماده استراتژیک در جهان بدل شود.
کارخانه پتروشیمی هگمتانه در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار و در سال ۱۳۹۹ با هدف تولید پی وی سی (S-PVC) گرید پزشکی و خوراکی ، به عنوان یکی از پرکاربردترین پلیمرها در ساخت انواع تجهیزات پزشکی، در شهر همدان به بهره برداری رسید. کارخانه پتروشیمی هگمتانه با هدف تولید پی وی سی (S-PVC) گرید پزشکی ، به عنوان یکی از پرکاربردترین پلیمرها در ساخت انواع تجهیزات پزشکی، در شهر همدان به بهره برداری رسید.
پلی وینیل کلراید (PVC) به عنوان یکی از پرکاربردترین رزینها در تجهیزات پزشکی است. هزینه تولید ارزان، سهولت در فرآیندپذیری و توانایی مشخصه یابی را می توان از جمله دلایل استفاده زیاد آن دانست. در این بین بیشترین استفاده (PVC) در کیسه های خون، تیوبها، دستکش ها، تجهیزات دیالیز، ماسکها، تجهیزات اکسیژن رسانی، وسایل آزمایشگاهی، کتترها، وسایل قالبگیری تزریقی شده و تجهیزات بسته بندی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *