تولید پلی وینیل کلراید (گرید پزشکی و خوراکی) در منطقه
23/06/1399
تولید (PVC) با گرید پزشکی و دارویی برای اولین بار در منطقه
23/06/1399
Show all

پتروشیمی هگمتانه با شروع به تولید، تبدیل به تامین کننده خوراک صنایع پایین دستی و تولید کنندگان لوازم و تجهیزات پزشکی و صنایع بسته بندی حوزه تولید محصولات خوراکی و غذایی، مطابق با آخرین و به روزترین استانداردهای جهانی شده است.

پتروشیمی هگمتانه با شروع به تولید، تبدیل به تامین کننده خوراک صنایع پایین دستی و تولید کنندگان لوازم و تجهیزات پزشکی و صنایع بسته بندی حوزه تولید محصولات خوراکی و غذایی، مطابق با آخرین و به روزترین استانداردهای جهانی شده است. پتروشیمی هگمتانه به مدد حق و با تلاش مخخصصان داخلی به تنها واحد تولید پلی وینیل کلراید (گرید پزشکی و خوراکی) در منطقه خاورمیانه تبدیل شده است و در تلاش است با تکیه بر توان تولیدی خویش به یکی از مدعیان این حوزه و صادرکنندگان بزرگ این ماده استراتژیک در جهان بدل شود.
کارخانه پتروشیمی هگمتانه در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار و در سال ۱۳۹۹ با هدف تولید پی وی سی (S-PVC) گرید پزشکی و خوراکی ، به عنوان یکی از پرکاربردترین پلیمرها در ساخت انواع تجهیزات پزشکی، در شهر همدان به بهره برداری رسید. کارخانه پتروشیمی هگمتانه با هدف تولید پی وی سی (S-PVC) گرید پزشکی، به عنوان یکی از پرکاربردترین پلیمرها در ساخت انواع تجهیزات پزشکی، در شهر همدان به بهره برداری رسیده و مهم ترین وظیفه و هدف خود را تولید پلی وینیل کلراید (PVC) با گرید پزشکی و غذایی مطابق با آخرین استانداردهای جهانی می داند.
تلاش های زیادی برای دست یافتن به این مهم انجام شده و نتیجه این تلاش ها تبدیل شدن پتروشیمی هگمتانه به اولین و تنها پتروشیمی منطقه خاورمیانه با توان تولید پلی وینیل کلراید (PVC) با گرید پزشکی و خوراکی گردیده است. پتروشیمی هگمتانه در تلاش است با بالابردن هرچه بیشتر توانایی ها و بهبود خصوصیات محصولات خود، به یکی از بازیگران اصلی بازار جهانی در این حوزه تبدیل گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *